Napsali o nás

Napsali o nás

Openmobility 2010 Zlín: přípravy

“Tak, konec dubna je skoro tu a já sedím u počítače a dávám dohromady přednášku o otevřeném softwaru. A to vše v rámci konference Openmobility, na kterou Vás tímto zápiskem srdečně zvu (a to nejen já, ale celý team lidí, kteří se o akci starají a pomáhají s organizací).”

— Jaroslav Řezník (z http://www.abclinuxu.cz/blog/rezza/2010/4/openmobility-2010-zlin-pripravy)

Reportáž: Openmobility 2010

“Akce Openmobility se nekonala ani v Brně, ani v Praze, nýbrž ve Zlíně, na půdě univerzity Tomáše Bati. Ačkoliv se, nejspíše vzhledem k místu konání, nesešlo mnoho lidí, obsah byl přinejmenším pozoruhodný: OpenMoko, QtMoko, GPS navigace v Linuxu, TouchBook, SHR – distro pro FreeRunner, OpenStreetMap v ČR, Google Android.”

— David Kolibáč (z http://www.abclinuxu.cz/clanky/reportaz-openmobility-2010)

Openmobility 2010 Zlín: dojmy

“Aj, tak před chvílí jsem dorazil ze Zlína z Openmobilitek a jelikož jsem plný dojmů (opravdu jen pocitů), tak bych se rád vypsal :D Nebudu nudit reportem a asi mě ani jako jednomu z pořadatelů nepřísluší hodnotit průběh. Ale jen sám pro sebe si musím říct – byla to paráda. Pár (hodně:D) věcí musíme ještě vychytat, občas se jednalo o lehce organizovaný chaos, ale “komunita sobě” funguje. A když jsem jen tak narychlo proběhl anketní lístky, tak si to nemyslím jen já sám.”

— Jaroslav Řezník (z http://www.abclinuxu.cz/blog/rezza/2010/4/openmobility-2010-zlin-dojmy)

Seminář Openmobility 2010.0

“Openmobility is the name of a new seminar on open mobile technologies taking place at the Faculty of Applied Informatics of Tomas Bata University in Zlín on 23rd and 24th April 2010. Organized by a community surrounding the Openmoko project, the seminar received technical support and audio-visual equipment from the BUT Faculty of Information Technology represented by Ing. Roman Juránek. The above faculty also sent Ing. Jozef Mlích and Ing. Aleš Láník to give lectures on the Google Android platform.”

— Jozef Mlích (z Události VUT)