Napsali o nás

Openmobility 2013

“Letošní ročník konference Openmobility se konal o prvním dubnovém víkendu poprvé za českými hranicemi, a to v Bratislavě. Program trošku netradičně obsahoval přednášky nejen vysloveně vývojářské nebo o DIY elektronice, ale i obecně o hackerské komunitě nebo principech fungování např. mobilních sítí nebo GPS. Rozhodně to nebylo na škodu.”

– David Kolibáč (z https://www.abclinuxu.cz/clanky/openmobility-2013)

Openmobility Conference 2013

“The forth annual edition of Openmobility conference was held in Bratislava during the first weekend of April (6-7 April 2013). The conference took place at the Faculty of Electrical Engineering and Information Technology of Bratislava University of Technology. It attracted attention of developers from Central and Eastern Europe. Most of the presentations were in English although there were also some presentations in Czech and Slovak.”

– Leon Anvi (z https://www.anavi.org/article/159/)

Openmobility 2013

“Daniel Vrátil přednášel o jazyce Qml a Qt Cascades. Vyřešil jeden z pro mně nejpalčivějších problémů programování s Cascades v Qt Creatoru. Blackberry oficiálně podporuje jen Momentics SDK, což je v podstatě trošku přihnuté Eclipse. Qt Creator sám o sobě nedoplňuje kód a programování v něm se stává velmi nepohodlné. Popsané řešení spočívá ve vygenerování hlavičkového souboru, který se přiloží do projektu.”

– Jozef Mlích (z http://joejoe.blog.root.cz/2013/04/11/openmobility-2013/)